Наші послуги

Інноваційні юридичні та консультаційні послуги

Послуги міжнародного консалтингу

Як Ваш персональний консультант, MARYANNI & PARTNERS насамперед знайомиться з бізнес-процесами Вашої компанії для всебічного розуміння вимог і цілей.

Послуги наших радників у сфері міжнародного стратегічного консалтингу допоможуть Вам оцінити фінансово-економічну діяльність компанії і своєчасно вжити необхідні стратегічні заходи для коректного ведення бізнесу.
MARYANNI & PARTNERS не пропонує безцільні послуги, а надає чіткі алгоритми досягнення результату. Ми беремо на себе відповідальність за реальні позитивні зміни в бізнес-процесах клієнта.

Наша команда також допомагає у створенні нових компаній з вигідними комерційними перспективами на міжнародному рівні.

Консультаційні послуги з питань управління

Консультаційні послуги MARYANNI & PARTNERS з питань управління допоможуть Вам розставити пріоритети і виконати стратегічні проекти для досягнення більшої ефективності та результативності бізнесу.

Використовуючи досвід наших консультантів у галузі фінансів, юриспруденції, управління ризиками/дотримання нормативних вимог, ІТ-систем, операцій і кадрових ресурсів, ми допомагаємо нашим клієнтам виявляти і реалізовувати ініціативи щодо зниження витрат, покращувати управління і контроль, визначати та керувати ризиками, а також покращувати якісні показники діяльності.

Наш багаторічний досвід і глибоке розуміння процесів даної галузі дозволяють нам надавати Вам персональні рішення в питаннях регулювання, конкуренції, ризиків і витрат.

Корпоративні та юридичні послуги

MARYANNI & PARTNERS надає допомогу клієнтам з усіх юридичних питань, пов’язаних з їхньою комерційною діяльністю. Розуміння специфіки бізнесу клієнта і знання вимог міжнародного законодавства дозволяють нашим спеціалістам допомагати клієнтам дотримуватися норм міжнародного права.

Наші послуги включають:

 • Юридичні послуги
  MARYANNI & PARTNERS сприяє корпоративним клієнтам в найбільш ефективному укладанні угод. Наші фахівці проводять не лише фінансове консультування на всіх етапах угоди, а й надають ефективне вирішення юридичних завдань. Наша команда спеціалістів займається підготовкою договорів широкого спектра, проведенням аналізу і правової оцінки вже існуючих договорів, допомагає визначити можливі ризики і пропонує варіанти їх усунення.
 • Реєстрація та ліквідація компаній
  Реєстрація компаній – перший і найбільш необхідний крок на шляху реалізації бізнесу, який Вам допоможе зробити консалтингова компанія MARYANNI & PARTNERS, супроводжуючи Вас на всіх етапах реєстрації бізнесу. Консалтингова компанія MARYANNI & PARTNERS буде корисна Вам не тільки для реєстрації бізнесу, а й для його припинення. Здійснення реєстрації та ліквідації компанії дозволяє зберегти час, гроші і, що важливо, нерви, а це є досить актуальним для різних категорій клієнтів.
 • Редоміціляція компанії
  Також відома як «переміщення», означає, що компанія, зареєстрована в певній юрисдикції, може бути повторно зареєстрована в іншій юрисдикції. Завдяки редоміціляції Ви можете вести свою діяльність у вигідніших юрисдикціях, а не ліквідувати Вашу компанію з податкових або інших причин.
 • Створення трасту
  На сьогоднішній день трасти вважаються найефективнішими організаціями для того, щоб особа могла керувати своїми активами. Значний досвід, накопичений фахівцями MARYANNI & PARTNERS зі створення трасту і супроводу його діяльності, дозволяє найбільш повно і ефективно використовувати всі переваги даної організаційної форми з урахуванням усіх побажань наших клієнтів. Траст є ефективним способом володіння майном як в особистих, так і бізнес-цілях. Цей інструмент дозволяє зберігати анонімність, надаючи широкий спектр застосування.
 • Послуги по злиттю і поглинанню
  Сучасну світову економіку досить важко уявити без угод по злиттю і поглинанню (далі – M&A, скорочення від «Merger and Acquisition»), без залучення інвестицій, процесів реорганізації та оптимізації структури підприємств. Угоди M&A представляють ефективний інструмент реалізації сучасної стратегії бізнесу, націленої на підвищення ринкової частки, географічне розширення бізнесу, оптимізацію витрат, збільшення доданої вартості, а також вони представляють безліч інших можливостей для розвитку бізнесу.
 • Захист даних і конфіденційність
  Безпека даних – важливий аспект успішного ведення бізнесу, оскільки вона дає клієнтам упевненість у тому, що їхні дані збираються, обробляються і передаються безпечно. Дані споживачів явно трансформують бізнес, і компанії несуть відповідальність за управління даними, які вони збирають. Компаніям необхідно впровадити політику конфіденційності даних, яка відповідає міжнародним законам про конфіденційність і вимогам до захисту даних. Наші фахівці з конфіденційності та інформаційної безпеки забезпечать для Вашої компанії розробку документів і впровадження необхідних організаційних і технічних заходів.
 • Трудове право
  Ми застосовуємо новаторський підхід до трудового права. Ми розуміємо, що консультування з питань працевлаштування означає набагато більше, ніж просто знання закону. Наша команда надає повний спектр послуг у вирішенні професійних і оперативних кадрових питань. Ми працюємо з різними аспектами трудового права, щоб мінімізувати юридичні ризики клієнтів.
 • Складання юридичних договорів
  У MARYANNI & PARTNERS ми вважаємо, що контракт – це не просто письмовий звіт про переговори та угоди між компаніями і приватними особами. Ми дотримуємося позиції, що контракт є важливим діловим інструментом, який дозволяє всім сторонам вступати в конструктивні і позитивні відносини, що приносять користь усім учасникам. Саме тому ми приділяємо велику увагу складанню контрактів, які задовольняють усі зацікавлені сторони. Незалежно від того, який тип контракту Вам необхідний, Ви можете бути впевнені, що команда MARYANNI & PARTNERS зробить все можливе, щоб розробити юридичне рішення, яке відповідає Вашим потребам, з максимальною увагою до деталей.

Побудова холдингових структур

MARYANNI & PARTNERS надає комплексні послуги з побудови холдингових організаційних структур у таких престижних юрисдикціях, як Швейцарія і Люксембург.

Холдингова структура комерційних організацій включає в себе головну компанію і кілька дочірніх підприємств. Контролюючи останні і здійснюючи управління ними, перша володіє контрольним пакетом акцій. Компанія з холдингової структурою відрізняється тим, що її головна організація може підпорядковувати собі навіть формально незалежні підприємства з капіталом, що перевищує той, яким вона володіє.

Холдингова компанія, як правило, існує з метою контролю над іншими підприємствами для зниження податкового навантаження, а також для володіння власністю, такою як нерухомість, патенти, товарні знаки, акції та інші активи.

Холдингові компанії є потужними інструментами для отримання прибутку і захисту активів. Вони можуть допомогти керувати ризиками, знизити податки і збільшити кредитне плече. Наші фахівці реєструють компанії в Швейцарії і Люксембурзі, відкривають для них банківські рахунки, ведуть бухгалтерський і податковий облік, супроводжують обов’язковий аудит і надають фінансову звітність у податкові органи.

Послуги в питаннях інтелектуальної власності

Наші спеціалізовані юридичні послуги в питаннях інтелектуальної власності створені з метою забезпечити Вам кращий захист сьогодні і в майбутньому.

Незалежно від того, чи включає Ваша діяльність бренди, ідеї, інновації, зразки, комерційні секрети або бізнес-рішення, наші експерти допоможуть Вам захистити Ваші цінні активи інтелектуальної власності. Ми консультуємо з усіх форм комерційних угод щодо ліцензування, придбання або відчуження прав інтелектуальної власності.

Бухгалтерські та податкові послуги

Консалтингова компанія MARYANNI & PARTNERS допоможе законно полегшити податковий тягар і розробити максимально ефективні індивідуальні схеми роботи як на довгострокову перспективу, так і на найближчий період часу, підлаштовуючись під конкретну ситуацію.

З метою оптимізації оподаткування наші фахівці запропонують Вам найбільш підходящу форму організації бізнесу і забезпечать правильне і максимальне використання всіх встановлених законом пільг. Ми допоможемо обрати систему оподаткування як для нових, так і для діючих бізнес-проектів з урахуванням саме Ваших потреб, вказавши на всі їхні переваги і недоліки.
Використовуючи свій професіоналізм, радники MARYANNI & PARTNERS розроблять найбільш ефективні і практично виправдані рішення питань щодо оподаткування Вашого бізнесу, враховуючи його специфіку та сферу ведення.

Ваші вимоги і побажання завжди враховуються в повному обсязі. Вивчивши Ваш конкретний випадок, ми запропонуємо Вам оптимальну схему оподаткування у відповідності з усіма нюансами законодавства.

 • Бухгалтерський супровід і адміністративна звітність
  MARYANNI & PARTNERS надає клієнтам аутсорсингові бухгалтерські послуги, фіксуючи всі фінансові операції, забезпечуючи дотримання нормативних вимог, а також надаючи додаткову інформацію та аналіз за допомогою комплексної адміністративної звітності.
 • Послуги з корпоративного оподаткування
  Відділи з міжнародного корпоративного оподаткування завжди стежать за актуальними вимогами в питаннях податкової фінансової звітності, дотримання вимог податкових органів та податкового планування. Наші міжнародні експерти визначають області ризику і пропонують рішення, які знижують ризики для фінансової звітності та дотримання податкових вимог. Наші клієнти та колеги відзначають високий рівень нашої компетентності, ефективності, уваги до деталей і чудового обслуговування у цій галузі.
 • Послуги аудиту
  Послуги аудиту, які надає MARYANNI & PARTNERS, включають в себе щорічні аудиторські перевірки, підготовку і аналіз фінансової звітності. У ході проведення послуги аудиту фахівці MARYANNI & PARTNERS використовують різні методики перевірки, в число яких входять як міжнародні, так і власні матеріали компанії, актуальні саме для Вашого бізнесу. Завдяки цьому ми проводимо аудит якісно і в стислі терміни. В окремих випадках MARYANNI & PARTNERS організовує спільну роботу з міжнародними аудиторськими компаніями зі світовим ім’ям, що дозволяє отримати не тільки якісне виконання звіту, а й заявити про високий статус Вашої компанії. Крім того, ми надаємо рекомендації щодо підвищення операційної ефективності, щоб допомогти нашим клієнтам у досягненні операційних цілей.

Послуги у галузі iGaming

Індустрія онлайн-гемблінгу стрімко розвивається і, завдяки впровадженню інноваційних та динамічних технологій, її зростання буде продовжуватися експоненціально у майбутньому.

MARYANNI & PARTNERS має багаторічний досвід роботи в індустрії онлайн-гемблінгу. Ми допомагаємо операторам віддалених ігор у процесі ліцензування та підтримки в таких міжнародних юрисдикціях, як Мальта і Великобританія. Спеціалісти MARYANNI & PARTNERS передбачають потреби клієнтів у дотриманні нормативних вимог і надають прагматичні та комерційні консультації, що ґрунтуються на глибокому розумінні галузі, а також юридичної та політичної сфери. Як експерти в галузі iGaming, ми консультуємо не лише з питань ліцензування та регулювання, а й з корпоративних процедур, пов’язаних із гральним сектором. Наш досвід у сфері грального права і законодавства щодо організації та проведення азартних ігор включає в себе наступне:

 • дотримання нормативних вимог;
 • заявки на отримання ліцензії;
 • зв’язок з регулюючими органами від імені операторів з питань заявок і розслідувань;
 • нормативні консультації;
 • складання комерційних документів, таких як угоди, правила і умови.

FinTech

MARYANNI & PARTNERS спеціалізується на створенні, впровадженні та розвитку компаній FinTech

Незалежно від того, керуєте Ви корпорацією з історією або щойно створеним підприємством, ми пропонуємо Вам наші практичні знання і сформований роками успішної роботи професіоналізм, допомагаючи отримати від галузі FinTech максимум вигоди і нових можливостей.
Компанія MARYANNI & PARTNERS займається підтримкою підприємств, які прагнуть підвищити продуктивність, ефективність і прибутковість, надаючи широкий спектр фінансово-технічних сервісів корпоративного рівня.

Працюючи в індивідуальному порядку в Європі і країнах Близького Сходу, ми отримали високу оцінку міжнародних бізнес-організацій та партнерів зі світовим ім’ям.

MARYANNI & PARTNERS пропонує унікальну програму, яка складається з таких послуг:

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ;
ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ;
ПІДГОТОВКА БІЗНЕС-МОДЕЛІ;
ОНОВЛЕННЯ ІСНУЮЧОЇ БІЗНЕС-МОДЕЛІ;
ПРАВОВІ ВИСНОВКИ НАЦІОНАЛЬНИХ РЕГУЛЯТОРІВ ФІНАНСОВОГО РИНКУ;
ЕМІСІЯ ПЛАТІЖНИХ КАРТ;
ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ В VISA, MASTERCARD, JCB;
РЕЄСТРАЦІЯ ПОСЕРЕДНИКА ПО ОПЛАТІ;
ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО SEPA;
SWIFT РЕЄСТРАЦІЯ;
ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ IBAN;
НАВЧАННЯ КОМАНДИ;
РОЗГЛЯД ПРОЦЕСІВ ЩОДО ЗАХИСТУ КОШТІВ;
УЗГОДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ З РЕГУЛЯТОРОМ;
ОНОВЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ВІДПОВІДНОСТІ ВИМОГАМ РЕГУЛЯТОРА;
КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СУПРОВІД.
Ми співпрацюємо з провідними експертами-програмістами галузі і сформували унікальну консультативну команду, яка готова супроводжувати клієнтів на шляху розвитку і управління їх бізнесом.

MARYANNI & PARTNERS робить все можливе для того, щоб стати лідером у галузі FinTech.

ППП, ПТП та громадянство

Отримати ППП або ПТП в європейській країні – раціональний і практичний крок.

MARYANNI & PARTNERS надає кваліфіковану допомогу для еміграції в різні країни. Наш досвід у цій галузі значно зменшує необхідний час і дозволяє прискорити оформлення посвідки на проживання.

Клієнти MARYANNI & PARTNERS отримують комплексний пакет послуг з офіційного оформлення проживання в іншій країні, у який входять:

АНАЛІЗ ЖИТТЄВОЇ СИТУАЦІЇ І БІЗНЕСУ КЛІЄНТА, ЙОГО ПОТРЕБ;
ПІДБІР ОПТИМАЛЬНОГО НАПРЯМКУ І ПРОГРАМИ ОТРИМАННЯ ППП, ПТП І ГРОМАДЯНСТВА;
ЗДІЙСНЕННЯ ДІЙ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ОТРИМАТИ ПОСВІДКУ НА ПРОЖИВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ОБРАНОЇ ПРОГРАМИ: КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ, РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ, ОФОРМЛЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗДІЙСНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІН.;
ЗБІР І ПРАВИЛЬНЕ ЗАПОВНЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПРОЖИВАННЯ АБО ГРОМАДЯНСТВА;
ОФОРМЛЕННЯ ПОДАТКОВОГО РЕЗИДЕНТСТВА.
MARYANNI & PARTNERS націлена на отримання результату. З нами еміграція в обрану Вами країну пройде легко в максимально короткі терміни, без зайвої бюрократичної метушні.